Samouslužna perionica za pse  (foto: Kolubarske.rs)
Samouslužna perionica za pse (foto: Kolubarske.rs)
09.09.2023, 07:24

U Valjevu otvorena prva samouslužna perionica za pse

č: | fb:

Višedecenijsko iskustvo u pranju automobila, od sada će perionica MMC iz Hajduk Veljkove ulice, primeniti i u održavanju higijene vaših četvoronožnih ljubimaca.

 

Pored dobro znane perionice automobile MMC, na istoj adresi  u Hajduk Veljkovoj 14 sa radom je počela prva samouslužna perionica za kupanje pasa MMM. U modernom ambijentu, u centru Valjeva, od sada je svima dostupna samouslužna perionica za kupanje pasa, u kojoj možete brzo, kvalitetno i povoljno okupati i negovati vaše ljubimce!

 

Vlasnica ovog novog objekta u našem gradu je Milka Marković, koja je Valjevcima poznata kao vlasnica jedne od najboljih gradskih perionica automobila.

 

"Spojila sam ljubav prema psima i višedecenijsko iskustvo u održavanju čistoće automobila i tako se rodila ideja da otvorimo samouslužnu perionicu za kupanje pasa. Svi mi koji imamo pse, znamo koliko je teško okupati ih, a česti odlasci u specijalizovane salone su skupi, stres za pse, a često i za vlasnike, jer naši ljubimci ostaju duže vreme kod nepoznatih ljudi", govori Milka Marković o razlozima za otvaranje ovakvog objekta u Valjevu.

(Foto: Kolubarske.rs)

 

"Od sada, u perionici MMM u Hajduk Veljkovoj ulici 14 u objektu sa modernom opremom, možemo sami svom psu priuštiti kvalitetnu negu uz vrhunske preparate. Princip korišćenja samouslužne perionice je sličan kao za automobile. Kada ubacite novac, a za 50 dinara imate minut kupanja, u ponudi su vam topla voda, šamponiranje, regenerator, ispiranje, losion protiv buva i krpelja i na kraju sušenje. U svakom trenutku se može pritisnuti pauza, da se zaustavi vreme, dok na primer, nanosite šampon na svog ljubimca. Ono što je važno istaći je, da se ovde mogu kupati psi svih veličina i rasa", objašnjava Milka Marković, vlasnica novootvorene samouslužne perionice za pse MMM.

 

Potvrda kvaliteta rada ove porodične firme, koja decenijama posluje u našem gradu su brojne mušterije koje im poklanjaju poverenje u održavanju čistoće automobila. Sin Marko je nastvaio porodični posao u perionici automobila, povremeno u pomoć priskoči i sin Milan, a da će porodični posao biti sačuvan i nastavljen garantuje i Milkina unuka, trogodišnja Mina, koja je veoma zainteresovana za rad u perionici.

 

 

 

Aktuelno

Hram Vaskrsenja Hristovog (foto: Kolubarske.rs)
Praznik Pre 1 dan 4 sati

Danas je Veliki petak

Svi hrišćani danas obeležavaju Veliki petak, dan koji simbolizuje stradanje Isusa Hrista i njegovo raspeće na krstu na Golgoti. Veliki petak se smatra najtužnijim danom hrišćanstva.

Vaskršnji bazar  (foto: Kolubarske.rs)
Na Gradskom trgu 17.04.2025

Vaskršnji bazar – Radost na dar

Na Gradskom trgu u toku je Vaskršnji bazar koji traje do 19. aprila, svakog dana od 10 do 22 časa. Na tezgama su izloženi domaći proizvodi, rukotvorine, unikatni pokloni, slatkiši......